بخش VIP

درمانها و خدمات VIP

در کلینیک دندانپزشکی دکتر مهناز ارشد کلیه درمانهای تخصصی توسط بهترین مواد و تجهیزات توسط اساتید دانشگاهی برای دوستان عزیز داخل و خارج از ایران در کمترین زمان ممکن،انجام می پذیرد. دوستان خارج از ایران، جهت هماهنگی لطفا به شماره 00989365164323 در واتس اپ پیام بدید. مدیر هماهنگی بیماران خارجی پس از گرفتن شرح حال و عکس ها از شما و مشاوره با دکتر ارشد شما را در مورد نحوه درمان و مدت زمان آن راهنمایی خواهند نمود.

خدمات VIP کلینیک دکتر مهناز ارشد

کلیه درمانهای دندانپزشکی به صورت آکادمیک توسط مواد و تجهیزات به روز انجام می شود به خصوص درمانهای خاص که شامل موارد زیر می باشد:

 • بازسازی فک های بسیار تحلیل رفته توسط ایمپلنت های شخصی سازی شده ساب پریوستئال با طراحی دکتر ارشد ( اولین کسی که در ایران این طراحی را به صورت مدلی خاص انجام دادند. )
 • درمانهای زیبایی بازسازی لبخند
 • درمان خروپف و آپنه توسط پروتزهای داخل دهانی ساخت ایران و همچنین ساخت شرکت Somnomed در خارج از ایران
 • درمان تخصصی مشکلات مفصل فکی و دندان قروچه و کلیک

خدمات VIP

 • بازسازی خط لبخند در کوتاهترین زمان
 • بازسازی فک های بسیار تحلیل رفته با ایمپلنت های مخصوص SPI
 • درمان خروپف و آپنه و مشکلات خواب توسط بهترین برندهای ساخت دستگاه در دنیا
 • درمان مشکلات مفصل فکی

خدمات VIP ایمپلنت دندان

بازسازی دندان توسط بهترین برندهای ایمپلنت دنیا انجام می شود. همچنین در بیمارانی که تحلیل شدید فکی دارند و امکان استفاده از ایمپلنت های معمولی برایشان وجود ندارد ایمپلنت های شخصی سازی شده ساب پریوستئال با روش دیجیتال سه بعدی ساخته شده و بازسازی کامل دندانها توسط روکش های تمام سرامیک بسیار زیبا، انجام می شود.

 

ما مفتخریم که برای اولین بار در ایران با روشی نوین، لبخند دوباره رو به بیمارانی که به علت ضربه، تروما، تومور بدخیم و یا خوش خیم، از دست رفتن استخوان فکی، پوکی استخوان و…امکان جایگزینی دندان توسط ایمپلنت های معمولی را ندارند، برگردانیم. با پیشرفت علم دندانپزشکی ما میتوانیم استخوان فک ناحیه ی از دست رفته و همزمان دندان های از دست رفته ی فرد را جایگزین کرده و لبخند دوباره را به این عزیزان توسط ایمپلنت های شخصی سازی شده ساب پریوستئال SPI بازگردانیم. دکتر مهناز ارشد اولین کسی است که در ایران از سال 1395 این بازسازی های فوق تخصصی را همراه تیمی بسیار مجرب جراحی فک و صورت، طراحی سه بعدی و ساخت ایمپلنت و طراحی و ساخت روکش های بسیار زیبای تمام سرامیک، به صورت کاملا مدرن و دیجیتال، انجام می دهد. لبخند شما اعتبار ماست.

 • استفاده از بهترین مواد و تجهیزات به روز جهت بازسازی سه بعدی استخوان.
 • استفاده از روکش های تمام سرامیک بسیار طبیعی و زیبا برای بازسازی لبخند.
 • استفاده از طرح درمان دیجیتالی و سه بعدی برای درمان ایمپلنت ایده آل.
 • استفاده از استنت جراحی دیجیتالی.

جهت مشاهده جزییات کلیک نمایید

خدمات VIP دندان پزشکی زیبایی

روزهای پنجشنبه صبح جهت درمانهای زیبایی در خدمت عزیزانی هستیم که در روزهای کاری امکان مراجعه برایشان وجود ندارد. ما درکنار شما هستیم.

 

 

با استفاده از بهترین مواد و تکنولوژی روز دنیا درمان های زیبایی و بازسازی لبخند شامل لمینیت های سرامیکی، کامپوزیت، بلیچینگ و روکش های تمام سرامیک در این مرکز انجام می شود. طراحی دیجیتالی لبخند، ساخت مدل سه بعدی بر روی دندانهای بیمار قبل از شروع درمان برای مشابه سازی نتیجه نهایی درمان، استفاده ازلمینیت های سرامیکی بدون تراش باحداقل ضخامت وحداکثرزیبایی طبیعی انجام می شود.

جهت مشاهده جزییات کلیک نمایید

خدمات VIP درمان خروپف و آپنه

یکی از درمان­های موفق مشکل وقفه تنفسی خواب، استفاده از دستگاه­های پروتزی دهانی برای تعدیل موقعیت فکی و دندانی است. اورال اپلاینس ها در درمان آپنه خواب، خروپف و خرخر شبانه در حین خواب، مانند یک گارد محافظ شبانه استفاده می‌شوند.

 

ساخت تخصصی دستگاه دهانی درمان کننده خروپف و آپنه انسدادی خواب در ایران و خارج از ایران ( برند Somnomed )

دستگاه های داخل دهانی وسایلی هستند که در هنگام خواب برای جابجا کردن فک پایین و زبان برای کمک به باز شدن راه هوایی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این دستگاه باعث تحت کشش قرار گرفتن عضلات جدار مجرای هوا نیز می شود که در نتیجه راه هوایی باز و گشاد شده و هوا می تواند در هنگام دم و بازدم به راحتی و بدون هیچ مقاومت ویا انسدادی وارد یا خارج شود.

ما مفتخریم که به عنوان اولین مرکز تخصصی پروتزی در ایران به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی پروتزهای مخصوص درمان کننده خروپف و آپنه را می سازیم و توسط دکتر مهناز ارشد مانیتورینگ انجام می شود تا سلامت مفصل فکی به خطر نیفتد. دکتر مهناز ارشد متخصص پروتز های دندانی و استاد دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، اولین بار در ایران در سال 1394 درمانهای تخصصی پروتزی خواب را با همکاری نزدیک با اساتید فوق تخصص خواب پزشکی شروع کرد. ایشان در نتیجه همکاری تیمی با فوق تخصصین خواب بهترین و موثرترین درمان را برای شما پیشنهاد میدهند. پس از درمان نیز مانیتورینگ دقیق جهت حصول به بهترین نتیجه، انجام می شود. ایشان در این زمینه دارای چندین تز و طرح تحقیقاتی و مقاله و سخنرانی بین المللی می باشند.

مانیتورینگ پروتزهای دهانی پس از تحویل جهت جلوگیری از مشکلات مفصل فکی امری ضروری است و در حیطه تخصصی متخصص پروتزهای دندانی می باشد.

جهت مشاهده جزییات کلیک نمایید

خدمات VIP درمان مشکلات مفصل فکی

بیماریهای مفصل فکی و صورتی منجر به درد، محدودیت بازشدن دهان و صدای کلیک می شود.  یکی از درمان­های اولیه مشکلات مفصل فکی، استفاده از نایت گارد دهانی برای تعدیل موقعیت فکی و دندانی است. نایت گارد نیاز به تنظیمات ماهانه جهت رفع دایمی مشکلات مفصل فکی و صورتی است.

 

اختلالات مفصل فکی می تواند باعث درد و ناراحتی شدید در ناحیه مفصل فک و عضلات فکی و سر و گردن، محدودیت باز شدن دهان و صدای فکی حین جویدن شود. بی توجهی به این علایم موجب آسیب برگشت ناپذیر به مفصل فکی می شود که ممکن است حتی منجر به عمل جراحی شود. دندان قروچه و براکسیسم موجب سایش دندانها، پریدگی لبه دندانها و شکستن دندانها و یا ایمپلنت های دندانی می شود. درد و ناراحتی حاصل از مشکلات و بیماریهای مفصل فکی و صورتی علاوه بر آسیب به دندانها، موجب اختلال در فعالیت روزانه فرد نیز می شود.

یکی از اصلی ترین روش های درمانی این بیماران نایت گارد می باشد. در کلینیک تخصصی دکتر مهناز ارشد خدمات درمانی کامل نایت گارد تراپی همراه با تنظیمات ماهیانه تا بهبودی کامل مشکلات مفصل فکی و صورتی ارایه میشود. مانیتورینگ نایت گارد دهانی پس از تحویل جهت بهبودی کامل مشکلات مفصل فکی امری ضروری است و در حیطه تخصصی متخصص پروتزهای دندانی می باشد. تیم تخصصی دکتر مهناز ارشد شامل متخصص پروتزهای دندانی، جراح فک و صورت و فیزیوتراپیست، درمان علمی و اصولی را برای شما عزیزان محقق میسازد.

جهت مشاهده جزییات کلیک نمایید

جهت دریافت خدمات VIP در کوتاهترین زمان ممکن،  لطفا به شماره 00989365164323 در واتس اپ پیام بدید.